Nowości
AZURA black case
AZURA black case
75,00 zł
szt.
SAILOR black case
SAILOR black case
75,00 zł
szt.
SEXYLADY black case
SEXYLADY black case
75,00 zł
szt.
Odstąpienie od umowy

Kupujący będący konsumentem, mają prawo odstąpić od umowy sprzedaży w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie towaru lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie towaru.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, prosimy poinformować BlackOnyx Store o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy sprzedaży w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Wzór formularza odstąpienia od umowy sprzedaży:

  • Adresat: BlackOnyx Store, ul. Fabryczna 5, 43-100 Tychy, e-mail: store@blackonyx.pl 
  • Ja (Imię i Nazwisko) niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy (lista zwracanych rzeczy)
  • Data zawarcia umowy
  • Imię i nazwisko konsumenta 
  • Adres konsumenta i nr rachunku bankowego na który ma nastąpić zwrot należności za zwracany towar
  • Podpis konsumenta (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)
  • Data 

Zwrot towaru może nastąpić przesyłką lub osobiście na adres: ul. Fabryczna 5, 43-100 Tychy.

Skutki odstąpienia od umowy sprzedaży:

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia, innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrotu płatności dokonamy na numer rachunku bankowego wskazany w formularzu odstąpienia od umowy. Nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towaru lub do czasu dostarczenia nam dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Jeżeli Konsument otrzymał towar w związku z umową, będą musieli Państwo ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towaru.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości towaru wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl